cupping blossom cafe Kraków

 

REZERWACJE I IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
Jeśli czeka Cię specjalna okazja, którą chciałbyś celebrować w wyjątkowym miejscu, w Blossom o Ciebie i Twoich Gości zadba od A do Z wykwalifikowany zespół kelnerów, barmanów i kucharzy.
Obsługujemy mniejsze i większe rezerwacje na spotkania firmowe oraz różnego rodzaju imprezy okolicznościowe i rodzinne.
Organizujemy również imprezy zamknięte z rezerwacją całego lokalu na wyłączność.
Wszystkie szczegóły oraz menu ustalamy indywidualnie i dopinamy plan na ostatni guzik, abyś w dniu rezerwacji mógł cieszyć się spotkaniem – o całą resztę zadbamy my.

 

warsztaty Blossom Cafe Kraków

 

CATERINGI I EVENTY
Chcesz zapewnić uczestnikom organizowanego przez Ciebie eventu wysokiej jakości kawę i herbatę? Dysponujemy specjalnie dostosowanym do takich okoliczności barem, dlatego możesz zarezerwować nasze mobilne stoisko na organizowane wydarzenie na terenie całej Polski. Nasi bariści zajmą się parzeniem kaw przy użyciu ekspresu ciśnieniowego i/lub metod alternatywnych, a na życzenie serwowane mogą być również herbaty.

Poszukujesz kogoś, kto zajmie się cateringiem? Nasza oferta obejmuje nie tylko kawę i herbatę, ale także alkohole, bajgle, tapasy, pasty, ciasta i szwedzkie stoły. Wszystko skrojone pod Twoje potrzeby i organizowaną przez Ciebie imprezę.

W zależności od Twoich potrzeb, chętnie podejmiemy się także organizacji cuppingów, pokazów i szkoleń dla personelu lub indywidualnych.

 

cupping Blossom Cafe Kraków

 

NASZE WYPIEKI U CIEBIE W DOMU/KAWIARNI
Niezależnie od tego, czy planujesz spotkanie w gronie przyjaciół w domowym zaciszu, czy jesteś właścicielem kawiarni lub restauracji – nasze wypieki mogą zagościć na Twoim stole lub w Twoim lokalu! Oferujemy współprace stałe i długoterminowe z możliwością dowozu ciast do lokali.

 

Wiedzieliście, że mamy nasz własny mobilny kawowy bar? Chętnie wpadamy z naszym stoiskiem na mniejsze i większe eventy i jesteśmy w stanie dojechać w każdą część Polski.

Jeśli organizujecie wydarzenie, podczas którego chcielibyście serwować uczestnikom najlepszą kawę speciality, jesteśmy do Waszej dyspozycji!

 

event Blossom Cafe Kraków